Про нас

GAVROCHE – це перш за все команда однодумців, які мають на меті наповнити цей світ різноманіттям яскравих кольорів та креативного дизайну. Команда, яка покликана дарувати вам відчуття естетичного та тактильного задоволення від кожного погляду, кожного дотику до продукції нашого бренду.

Не існує просто дверної фурнітури GAVRCOHE. Кожному клієнту разом з фурнітурою ми передаємо цінності та філософію, яких дотримується наша компанія.

Дверна ручка – це саме та деталь декору, яка здатна створити неповторність і досконалість в дизайні Вашої домівки, офісу. Дивлячись на це, вся продукція торгової марки GAVRCOHE створюється з особливою увагою до кожної дрібниці та деталі. Наше основне покликання є задоволення потреб найвибагливішого споживача, тому в нашому асортименті Ви зможете знайти дверну фурнітуру на будь-який смак та гаманець. Для тих хто полюбляє індивідуальність та вишуканість, ми можемо запропонувати модельний ряд дверних ручок GAVROCHE із сплаву цинку (Zn), для тих хто цінує практичність та надійність – модельний ряд дверних ручок GR із сплаву алюмінію (Al). Ми піклуємось про те, щоб дверні ручки прикрашали ваше приміщення якомога довше, тому продукція нашого бренду проходить постійну перевірку на зносостійкість покриття у сольовому тумані. Гарантія на покриття для ручок із сплаву (Zn) становить 5 років, для ручок із сплаву (Al) – 3 роки. Продукція нашого бренду представлена майже на всій території Україні. В шоурумі нас легко вирізнити з-поміж інших брендів дверної фурнітури. Фірмовий стиль бренду – це чорний колір та ручка у колі. У наших клієнтів з нами підсвідомому рівні завжди буде залишатись хімічний зв'язок, адже кожна модель GAVROCHE – це окремий хімічній елемент!

CEO, founder, co-owner GAVROCHE –
Artem Oganezov